2. Verfahren
Verfahren
Titel: Junior Gebiedsadviseur Welzijn – Jeugd en Volwassenen - cluster MO
Beschreibung: In Feijenoord komen grote ruimtelijke ontwikkelingen en stevige sociale opgaven samen. Denk aan armoede, bestaanszekerheid, jeugdwelzijn, gezondheid, participatie en de versterking van de sociale basis. Als junior gebiedsadviseur Welzijn ondersteun je de gebiedsadviseur welzijn volwassenen en de gebiedsadviseur jeugdwelzijn bij het vertalen van stedelijk beleid naar concrete resultaten in de wijk.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 x 6 maanden verleng optie
579038-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Junior Gebiedsadviseur Welzijn – Jeugd en Volwassenen - cluster MO
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoRestringido
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000
Opciones
Descripción de las opciones3 x 6 maanden verleng optie
579038-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Junior Gebiedsadviseur Welzijn – Jeugd en Volwassenen - cluster MO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: 3 x 6 maanden verleng optie