2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Podstacji Trakcyjnej Ligota wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej w formule projektuj i buduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest adaptacja budynku podstacji trakcyjnej Ligota wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia powiązany jest z budową linii kolejowej nr 139 Katowice – Zwardoń od km 0,000 do km 7,624 i linii kolejowej nr 656 od km 0,000 do km 7,092. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia metodą kompleksową: zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot Zamówienia obejmuje opracowanie Dokumentacji Formalnej, Dokumentacji Technicznej w tym Projektu Wykonawczego, wykonanie Prac i Robót, a także dostaw kompletu materiałów i przeprowadzenie wszelkich przewidzianych wymogami Zamawiającego, przepisami Prawa Właściwego i Operatora Systemu Dystrybucyjnego odbiorów i prób warunkujących rozruch i przekazanie podstacji trakcyjnej do eksploatacji. Przy realizacji Robót Wykonawca winień wykorzystać przekazaną przez Zamawiającego dokumentację, decyzje, które zostały wyszczególnione w Części Informacyjnej PFU. W Części Informacyjnej PFU wskazano również roboty jakie Zmawiający planuje wykonać własnymi siłami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy.
Interne Kennung: POST/HZ/EO/HZL/00205/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest adaptacja budynku podstacji trakcyjnej Ligota wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia powiązany jest z budową linii kolejowej nr 139 Katowice – Zwardoń od km 0,000 do km 7,624 i linii kolejowej nr 656 od km 0,000 do km 7,092. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia metodą kompleksową: zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot Zamówienia obejmuje opracowanie Dokumentacji Formalnej, Dokumentacji Technicznej w tym Projektu Wykonawczego, wykonanie Prac i Robót, a także dostaw kompletu materiałów i przeprowadzenie wszelkich przewidzianych wymogami Zamawiającego, przepisami Prawa Właściwego i Operatora Systemu Dystrybucyjnego odbiorów i prób warunkujących rozruch i przekazanie podstacji trakcyjnej do eksploatacji. Przy realizacji Robót Wykonawca winień wykorzystać przekazaną przez Zamawiającego dokumentację, decyzje, które zostały wyszczególnione w Części Informacyjnej PFU. W Części Informacyjnej PFU wskazano również roboty jakie Zmawiający planuje wykonać własnymi siłami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros