See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor busvervoer (met chauffeur)
Beschreibung: De raamovereenkomst legt een kader vast dat als basis zal dienen voor de gunning van toekomstige deelopdrachten (bestellingen). De inschrijver wordt geacht maximum prijzen op te geven in functie van busgrootte, aantal kilometers en aantal uren dat de bus wordt gehuurd. Voor specifieke deelopdrachten mag de prijs nooit deze maximum prijzen overschrijden. Uiteraard wordt de agenda grotendeels bepaald door de schoolkalender dus zal er onder voorbehoud weinig tot geen busvervoer nodig zijn tijdens de reguliere (Vlaamse) schoolvakanties. De in de opdrachtdocumenten vermelde uitstappen en leerlingenaantallen zijn voorbeelden van verplaatsingen uit de voorbije jaren. Aangezien de noden en middelen van de aanbestedende overheid kunnen wijzigen, is er geen enkele garantie dat deze ritten opnieuw uitgevoerd moeten worden, het betreft een historisch overzicht. Zowel het aantal leerlingen als het traject (bijv. andere/nieuwe tussenstop) kan wijzigen. Ook de data van de ritten worden bepaald door de aanvrager dus zelfs voor eenzelfde, jaarlijkse rit zou dit elk jaar kunnen variëren.
Interne Kennung: A-KOBA0-2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: instellingen gelegen in de gemeentes Essen, Kalmthout, Wuustwezel, Kapellen, Hoogstraten, Schilde, Malle, Zandhoven, Zoersel, Turnhout, Baarle-Hertog, Ravels, Arendonk, Retie, Dessel, Kasterlee (niet-limitatieve lijst)
Beschreibung: Primair bedoeld voor de instellingen van regio's KOBA Noorderkempen vzw, KOBA Voorkempen vzw, Mirho vzw & KOBArT vzw
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: instellingen gelegen in de gemeentes Antwerpen, Stabroek, Kapellen, Brasschaat, Schoten, Mortsel, Edegem, Lint, Rumst, Hemiksem, Niel en Schelle (niet-limitatieve lijst)
Beschreibung: Primair bedoeld voor de instellingen van regio's KOBA Metropool vzw, KOBA Noordkant vzw en KOBA Zuidkant vzw.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: instellingen gelegen in de gemeentes Ranst, Lier, Nijlen, Heist-op-den-Berg, Herenthout, Herentals, Olen, Geel, Meerhout en Laakdal (niet-limitatieve lijst)
Beschreibung: Primair bedoeld voor de instellingen van regio's KOBA Zuiderkempen vzw en KOBA HeLi vzw
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: KVO-scholen gelegen in de gemeentes Vlimmeren, Antwerpen, Brasschaat, Berchem, Oostmalle, Schilde en Schoten
Beschreibung: Uitsluitend bedoeld voor de leden van vzw Katholiek Vlaams Onderwijs
Interne Kennung: 4