See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Wyrobów Medycznych (22 części)
Beschreibung: Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Interne Kennung: PN-74/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pipety do denudacji oocytów.
Beschreibung: Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Płytki do procedur in Vitro.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Płytki do hodowli zarodków w systemie time-lapse.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Kompresy żelowe.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Staza wielorazowa.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Tasiemka bawełniana z kompresem gazowym.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Kubeczek dla niemowląt i smoczek na rozszczep podniebienia.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Fartuch ochronny do pracy z lekami cytostatycznymi.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Czujnik temperatury do inkubatora Giraffe Family.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Podkład medyczny.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Probówki dwuskokowe
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Ręczniki celulozowe w rolce.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Kasetki histopatologiczne białe.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Szczoteczka do pobierania wymazów cytologicznych.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Medyczna półmaska filtrująca FFP3.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Kosmetyki do pielęgnacji niemowląt.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zestaw do drenażu klatki piersiowej noworodkowy.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Lancety dla dorosłych.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Drewniane patyczki do wymazów.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Kateter moczowodowy Nelaton dla noworodków.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Wkład roboczy.
Interne Kennung: Część nr 22