2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak- en glasbewassingsdienstverlening gemeente Midden-Delfland
Beschreibung: Het resultaat wat met deze aanbestedingsprocedure behaald dient te worden is enerzijds het komen tot een overeenkomst waarbij een efficiënte en effectieve uitvoering van schoonmaakdiensten wordt gewaarborgd, met het oog op onder andere de schoonmaak van vloeren, sanitaire ruimtes, algemene ruimtes en kantoorruimtes in het gemeentehuis van gemeente Midden-Delfland (perceel 1). Anderzijds is het resultaat een overeenkomst voor het waarborgen van een efficiënte en effectieve uitvoering van de glasbewassing bij het gemeentehuis van de gemeente Midden-Delfland en de gemeentewerf (perceel 2). - De raming van de opdracht van perceel 1 Schoonmaakdienstverlening betreft voor vier jaar € 360.000,-. - De raming van de opdracht van perceel 2 Glasbewassingsdienstverlening betreft voor vier jaar € 80.000,-.
Interne Kennung: TN445875/AO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: Zie voor een toelichting de aanbestedingsdocumenten. De raming van de opdracht van perceel 1 betreft voor vier jaar € 360.000,-.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De contractduur voor beide percelen is vier (4) jaar met de optie van twee (2) verlengingen van één (1) jaar. De totale duur van de overeenkomst komt daarmee op zes (6) jaar (4+1+1).
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Glasbewassingsdienstverlening
Beschreibung: Zie voor een toelichting de aanbestedingsdocumenten. De raming van de opdracht van perceel 2 betreft voor vier jaar € 80.000,-.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung