2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobór, dostawa, montaż i uruchomienie klimatyzatorów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dobór, dostawa, montaż i uruchomienie klimatyzatorów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony w Formularzu cenowym stanowi Załącznik nr 2A do SWZ, w dokumencie Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Przed złożeniem oferty Zamawiający umożliwi przeprowadzenie WIZJI LOKALNEJ celem zapoznania się z zakresem i warunkami wykonania prac. a) Termin nr 1 WIZJI LOKALNEJ: 24.07.2025r. godz. 10:00, ul. Borowska 213 we Wrocławiu; miejsce zbiórki: hol główny, parter, budynek H, przy punkcie informacyjnym Wizja lokalna będzie przeprowadzona w obecności pracownika Działu Infrastruktury Technicznej nr tel.: 885 834 771” b) Termin nr 2 WIZJI LOKALNEJ: 31.07.2025r. godz. 10:00, ul. Borowska 213 we Wrocławiu; miejsce zbiórki: hol główny, parter, budynek H, przy punkcie informacyjnym Wizja lokalna będzie przeprowadzona w obecności pracownika Działu Infrastruktury Technicznej nr tel.: 885-834-748”
Vorherige Bekanntmachung: 490782-2025
Interne Kennung: DZP.242.189.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 - 1 zadanie
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji