See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie bezpośredniej ochrony fizycznej budynków Urzędu m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie bezpośredniej ochrony fizycznej we wskazanych przez Zamawiającego obiektach Urzędu m.st. Warszawy, zgodnie z ustawą z 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz.U.2025.532 t. j.) UWAGA!!! Zgodnie z art. 133 ust. 2 ustawy, w związku z art. 65 ust. 1 pkt 6 ustawy, Zamawiający nie opublikował na stronie prowadzonego postępowania Załącznika nr 14 do wzoru umowy (Zasady organizacji ochrony obiektu będącego siedzibą dyżurnego ochrony), Załącznika nr 15 do wzoru umowy (Zasady organizacji ochrony drugiego obiektu wskazanego przez Zamawiającego) oraz załącznika nr 16 do wzoru umowy – (Instrukcje, tabele służb, procedury działania w określonych wypadkach) ponieważ zawierają one informacje kluczowe dla bezpieczeństwa Zamawiającego. Wykonawca może zapoznać się z przedmiotowymi dokumentami przed złożeniem oferty. W związku z powyższym, zgodnie z art. 133 ust. 3 ustawy, Zamawiający określa (i zamieszcza w ogłoszeniu o zamówieniu) następujący sposób dostępu do tych informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru. W celu zapoznania się z ww. Załącznikami, należy umówić się na wgląd w siedzibie Biura Administracyjnego Urzędu m.st. Warszawy przy ul. Niecałej 2 w Warszawie, zgłaszając uprzednio stosowny wniosek na adres mailowy: ba.ochrona@um.warszawa.pl
Vorherige Bekanntmachung: 259807-2026
Interne Kennung: ZP/JK/271/III-56/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi (art. 359 pkt. 1 ustawy Pzp) prowadzone na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) w trybie przetargu nieograniczonego. Główne aspekty procedury opisane w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. zapewnienie bezpośredniej ochrony fizycznej we wskazanych przez Zamawiającego obiektach Urzędu m.st. Warszawy, zgodnie z ustawą z 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz.U.2025.532 t. j.) 2. całodobowe monitorowanie przez Wykonawcę sygnałów alarmowych pochodzących z obiektów Zamawiającego, w szczególności sygnałów napadu, włamania, pożaru oraz zalania pomieszczeń; 3. zapewnienie ochrony doraźnej realizowanej przez Grupę Interwencyjną w przypadku wywołania sygnału alarmowego lub jej przywołania. 4. zapewnienie, do wyłącznej dyspozycji Zamawiającego, mobilnej Dedykowanej Grupy Interwencyjnej w składzie dwóch pracowników ochrony z samochodem, realizującej przez całą dobę (również w dni wolne od pracy) zadania patrolowe i interwencyjne 5. zapewnienie w wybranej siedzibie Zamawiającego całodobowego stanowiska dyżurnego ochrony koordynującego zadania pracowników ochrony i Dedykowanej Grupy Interwencyjnej.