See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WEY 6H F2: Buitenschrijnwerk
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht betreft het plaatsen van buitenschrijnwerk van een groepswoning voor mensen met een beperking. De groepswoning bestaat uit: - 20 aparte kamers - 2 leefruimtes - Een polyvalente ruimte - Verschillende ruimtes zoals bergingen, gemeenschappelijke badkamers en sanitair en dergelijke ter ondersteuning van de werking. Een deel van het gebouw is onderkelderd ten behoeve van de nodige technische installaties. Het totaalproject betreft twee groepswoningen zoals hierboven beschreven. De woningen zullen in twee fasen uitgevoerd worden doormiddel van een herhalingsopdracht. Een herhalingsopdracht houdt in dat de aanbesteder een nieuwe opdracht voor werken, die bestaat uit de herhaling van soortgelijke werken of diensten, rechtstreeks mag gunnen aan de opdrachtnemer van de oorspronkelijke opdracht. Zie ook artikel 00.6
Interne Kennung: PPP0YE-407/6017/AB/2026/307
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AB/2026/307_1