2. Verfahren
Verfahren
Titel: I771 - Bezpečnostní síť a SIEM technologických systémů ETE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zejména zpracování projektové dokumentace, výrobně technické dokumentace a dále realizace bezpečnostní sítě pro sběr, vyhodnocování a archivaci informací o událostech v sítích vybraných technologických systémů Jaderné elektrárny Temelín, které jsou součástí aktiv regulované služby.
Interne Kennung: N006/26/V00001916
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.