See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacija sustava tehničke zaštite
Beschreibung: MODERNIZACIJA SUSTAVA TEHNIČKE ZAŠTITE
Interne Kennung: PN-Z-360/26-DT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: MODERNIZACIJA SUSTAVA TEHNIČKE ZAŠTITE, PN-Z-056/25-DT. Procijenjeni opseg, odnosno količina predmeta nabave navedena je u Tehničkoj specifikaciji/Troškovniku koja čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Sva oprema mora biti nuđena na paritetu DDP (Incoterms 2020, najnovije izdanje) na lokaciji Naručitelja, Plinacro, d.o.o., Savska cesta 88a, Zagreb, implementirano, povezano i funkcionalno ispitano na lokacijama objekata modernizacije sustava tehničke zaštite sa svim potrebnim atestima i protokolima o ispitivanju do potpune funkcionalnosti i upotrebljivosti isporučene opreme sukladno Tehničkoj specifikaciji /Troškovniku. Na predmetnu nabavu primjenjivati će se odredbe članka 395. Zakona o javnoj nabavi
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Moguće je produženje roka izvršenja ugovora i sklapanje dodatka ugovoru.