2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do posiadanych przez Zamawiającego analizatorów ABL 90FLEX PLUS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do posiadanych przez Zamawiającego analizatorów ABL 90FLEX PLUS. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części. 2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy 7. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: D10.251.69.N.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D10.251.69.N.2026_1