2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek podległych narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniki Nr 8.1÷8.6 do SWZ – Formularze asortymentowo-cenowe (dla danej części zamówienia).
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.112.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43830000 Elektrowerkzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42676000 Teile für Handwerkzeug, 16310000 Mäher, 43414000 Mahlmaschinen, 42662000 Schweißvorrichtungen, 43812000 Sägevorrichtungen, 42675100 Teile für Kettensägen, 42677000 Teile für Druckluftwerkzeug, 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do RZGW Wrocław - ROA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek podległych narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Wrocław
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Nysa
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Legnica
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Zielona Góra
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Lwówek Śląski
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 6