2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speeltoestellen en valondergronden t.b.v Gemeenten Gennep, Roermond, Venray en Weert
Beschreibung: Voor u ligt het Beschrijvend Document voor de Aanbesteding voor de verwerving van speeltoestellen en valondergronden, die Inkoopcentrum Zuid als Aanbestedende dienst, als penvoerder uitvoert in naam van de gemeenten Gennep, Venray, Weert en Roermond. Met elke gemeente zal er een aparte gelijkluidende overeenkomst gesloten worden. Het doel van deze Aanbesteding is om voor perceel 1 vier (4) Inschrijvers en voor perceel 2 één (1) Inschrijver te contrateren en per Contractant een Raamovereenkomst te sluiten zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: icz.2026.001.MJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie aanbestedingsdocument
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: speeltoestellen
Beschreibung: zie aanbestedingsdocument zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: valondergrond
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze