2. Verfahren
Verfahren
Titel: II. Oprava transformátorov T1, T2, T34, T56 a T78 VE Gabčíkovo
Beschreibung: Predmetom zákazky je oprava transformátorov T1, T2, T34, T56 a T78 Vodnej elektrárne Gabčíkovo. Vodná elektráreň pozostáva zo štyroch dvojblokov, v ktorých je inštalovaných spolu 8 sústrojenstiev. Sústrojenstvá tvoria vertikálne Kaplanove turbíny s priemerom obežného kolesa 9,3m. Turbíny sú spojené s trojfázovými vertikálnymi synchrónnymi generátormi s činným menovitým výkonom 90MW s napätím 15,75kV. Inštalovaný výkon vodnej elektrárne je 720MW. Podrobnosti sú uvedené v súťažných podkladoch a ich prílohách.
Interne Kennung: 197/2026; S-000583/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31160000 Teile von elektrischen Motoren, Generatoren und Transformatoren, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen