2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autonomní mobilní plnicí stanice H2 – výzkum, vývoj a dodávka vodíkových zařízení a komponent vč. související projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je vývoj a stavba prototypu autonomní mobilní plnicí stanice H2 za podmínek uvedených v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD „Návrh smlouvy“ (dále též jen „Návrh smlouvy“). Dodavatel musí při plnění zakázky respektovat závazné a platné evropské i české technické normy a platné bezpečnostní pokyny. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínek jeho dodání je uvedena v Návrhu smlouvy. S ohledem na předmět veřejné zakázky a nutnost dodat předmět veřejné zakázky jako celek není umožněno dílčí plnění. Rozdělení veřejné zakázky na části (dílčí plnění) by nenaplňovalo principy 3E a neumožnilo účast širšího okruhu dodavatelů.
Interne Kennung: Autonomní mobilní plnicí stanice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31156000 Regelbare Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001