See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 1 - „Implanty do protezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego” Część nr 2 - „Implanty do zespoleń kości” Część nr 3 - „Implanty do stabilizacji kręgosłupa” Część nr 4 - „Implanty i instrumentarium do protez stawów” Część nr 5 - „Implanty i instrumentarium do endoprotez resekcyjnych i poresekcyjnych stawów” Część nr 6 - „Implant 3D kości miednicy” Część nr 7 - „Proteza całkowita stawu biodrowego” Część nr 8 - „Endoproteza pierwotna stawu kolanowego z opcją implantów dla pacjentów alergicznych” Część nr 9 - „Proteza rewizyjna stawu kolanowego z opcją zawiasową oraz Cones” Część nr 10 - „Endoproteza stawu biodrowego pierwotna i rewizyjna i system okołoprotezowy” Część nr 11 – „Implanty do stawu śródstopno-paliczkowego, stawu międzypaliczkowego” Część nr 12 – „System do złamań okołoprotezowych” Część nr 13 – „Proteza łokcia i głowy kości promieniowej” Część nr 14 – „Proteza stawu skokowego” Część nr 15 – „Endoprotezy” Część nr 16 – „Śruby kompresyjne” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 350049-2026
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 1 - „Implanty do protezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 1 - „Implanty do protezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 1
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 2 - „Implanty do zespoleń kości”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 2 - „Implanty do zespoleń kości” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 2
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 3 - „Implanty do stabilizacji kręgosłupa”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 3 - „Implanty do stabilizacji kręgosłupa” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 3
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 4 - „Implanty i instrumentarium do protez stawów”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 4 - „Implanty i instrumentarium do protez stawów” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 4
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 5 - „Implanty i instrumentarium do endoprotez resekcyjnych i poresekcyjnych stawów”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 5 - „Implanty i instrumentarium do endoprotez resekcyjnych i poresekcyjnych stawów” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 5
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 6 - „Implant 3D kości miednicy”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 6 - „Implant 3D kości miednicy” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 6
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 7 - „Proteza całkowita stawu biodrowego”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 7 - „Proteza całkowita stawu biodrowego” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 7
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 8 - „Endoproteza pierwotna stawu kolanowego z opcją implantów dla pacjentów alergicznych”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 8 - „Endoproteza pierwotna stawu kolanowego z opcją implantów dla pacjentów alergicznych” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 8
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 9 - „Proteza rewizyjna stawu kolanowego z opcją zawiasową oraz Cones”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 9 - „Proteza rewizyjna stawu kolanowego z opcją zawiasową oraz Cones” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 9
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 10 - „Endoproteza stawu biodrowego pierwotna i rewizyjna i system okołoprotezowy”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 10 - „Endoproteza stawu biodrowego pierwotna i rewizyjna i system okołoprotezowy” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 10
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 12 – „System do złamań okołoprotezowych”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 12 – „System do złamań okołoprotezowych” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 12
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 13 – „Proteza łokcia i głowy kości promieniowej”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 13 – „Proteza łokcia i głowy kości promieniowej” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 13
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 14 – „Proteza stawu skokowego”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 14 – „Proteza stawu skokowego” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 14
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 15 – „Endoprotezy”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 15 – „Endoprotezy” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 15
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 16 – „Śruby kompresyjne”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa implantów Zamówienie zostało podzielona na 16 części: Część nr 16 – „Śruby kompresyjne” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 16; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 17/PN/2026/AK Część 16