2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu do zabiegów ablacji wraz z dzierżawą urządzeń dla potrzeb Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii wraz z Pracownią Elektrofizjologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Dostawy sprzętu do zabiegów ablacji wraz z dzierżawą urządzeń dla potrzeb Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii wraz z Pracownią Elektrofizjologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo – cenowy. Parametry techniczno- funkcjonalne dla przedmiotu dzierżawy określone zostały w załącznikach nr 2a i 2b do SWZ Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera: -Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach depozytu -Załącznik nr 3a do SWZ – wzór umowy dzierżawy
Interne Kennung: EZ/188/2026/SL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- Asortyment do zabiegów ablacyjnych + dzierżawa sprzętu (Umowa na zasadach depozytu)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo – cenowy. Parametry techniczno- funkcjonalne dla przedmiotu dzierżawy określone zostały w załącznikach nr 2a i 2b do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Elektrody i sprzęt do zabiegów ablacyjnych + dzierżawa sprzętu (Umowa na zasadach depozytu)
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- Elektrody, kable (Umowa na zasadach depozytu)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 3