579256-2026 - Ergebnis
Lettland – Bauarbeiten – Telpu atjaunošanas darbi Aizkraukles novada pašvaldības iestādēs
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telpu atjaunošanas darbi Aizkraukles novada pašvaldības iestādēs
Beschreibung: Telpu atjaunošanas darbi Aizkraukles novada pašvaldības iestādēs
Interne Kennung: AND 2026/58
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Telpu atjaunošanas darbi Kokneses pamatskolas attīstības centrs