2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop twee ijsdweilmachines met autopilot functie
Beschreibung: Aanschaf en levering van twee ijsdweilmachines voorzien van een autopilotfunctie. Bijkomende diensten betreffen het aanpassen van de ijsbanen voor de autopilotfunctie, licentiekosten voor de autopilot 3d functie en het jaarlijks preventies overhoud. Het betreft twee ijsdweilmachines met autopilotfunctie.
Interne Kennung: Z676201
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37481000 Eisaufbereitungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ijsdweilmachines
Beschreibung: Aanschaf twee ijsdweilmachines met autopilotfunctie. twee ijsdweilmachines
Interne Kennung: 1