See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla CWPL „CePeLek” SP ZOZ w Warszawie w podziale na 15 części
Beschreibung: rzedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla CWPL „CePeLek” SP ZOZ w Warszawie w podziale na 15 części Część 1 Materiały do gastrologii Część 2 Materiały do spirometrii Część 3 Paski do glukometru Część 4 Test Schimera Część 5 Anoskop proktologiczny Część 6 Rękawy foliowo-papierowe Część 7 Fizykoterapia drobny sprzęt i akcesoria Część 8 Materiały medyczne stomatologiczne Część 9 Papier do urządzeń medycznych Część 10 Środki opatrunkowe Część 11 Środki higieny Część 12 Szczoteczki cytologiczne Część 13 Wzierniki ginekologiczne Część 14 Szkiełka cytologiczne Część 15 Pojemniki histopatologiczne Opisy w załącznikach odpowiednio nr 2-2m do SWZ (formularze asortymentowo cenowe) 1. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33140000-3 Materiały medyczne Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy, znaki towarowe mają charakter przykładowy a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych, opisowi przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, co oznacza możliwość zaproponowania odpowiedników żądanych wyrobów, posiadających takie same lub zbliżone cechy pod względem składu chemicznego, funkcjonalności, giętkości, ergonomiczności i trwałości użytkowej. Oferta równoważna nie może mieć parametrów technicznych i jakościowych niższych od przedstawionych w SWZ przez Zamawiającego. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji znajdują się w SWZ i załącznikach odpowiednio nr 2-2m do SWZ opis przedmiotu zamówienia – formularz asortymentowy jak również w załączniku nr 4 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). 4. We wszystkich przypadkach, w których Zamawiający wskazuje znaki towarowe, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, z zachowaniem przez Wykonawcę zasad i wymogów opisanych w SWZ. Użyte w SWZ określenia wskazujące znaki towarowe, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać z wyrazami: lub równoważne. Proponowane rozwiązania równoważne muszą być o takich samych parametrach użytkowych, funkcjonalnych i jakościowych lub je przewyższać.
Interne Kennung: 14/CWPL/PN/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Materiały do gastrologii
Beschreibung: Część 1 Materiały do gastrologii
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Materiały do spirometrii
Beschreibung: Część 2 Materiały do spirometrii
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Paski do glukometru
Beschreibung: Część 3 Paski do glukometru
Los: LOT-0004
Titel: Część 5 Anoskop proktologiczny
Beschreibung: Część 5 Anoskop proktologiczny
Los: LOT-0005
Titel: Część 4 Test Schimera
Beschreibung: Część 4 Test Schimera
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Rękawy foliowo-papierowe
Beschreibung: Część 6 Rękawy foliowo-papierowe
Los: LOT-0007
Titel: Część 8 Materiały medyczne stomatologiczne
Beschreibung: Część 8 Materiały medyczne stomatologiczne
Los: LOT-0008
Titel: Część 7 Fizykoterapia drobny sprzęt i akcesoria
Beschreibung: Część 7 Fizykoterapia drobny sprzęt i akcesoria
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Papier do urządzeń medycznych
Beschreibung: Część 9 Papier do urządzeń medycznych
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Środki opatrunkowe
Beschreibung: Część 10 Środki opatrunkowe
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Środki higieny
Beschreibung: Część 11 Środki higieny
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Szczoteczki cytologiczne
Beschreibung: Część 12 Szczoteczki cytologiczne
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Wzierniki ginekologiczne
Beschreibung: Część 13 Wzierniki ginekologiczne
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Szkiełka cytologiczne
Beschreibung: Część 14 Szkiełka cytologiczne
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Pojemniki histopatologiczne
Beschreibung: Część 15 Pojemniki histopatologiczne