See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening Provincie Limburg 2025-2030
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst met één leverancier voor de lease van diverse warme drankenvoorzieningen inclusief installatie, een servicepakket, het geven van trainingen aan interne operators en de levering van losse ingrediënten. Het dagelijks onderhoud van de machines wordt uitgevoerd door medewerkers van de Provincie Limburg. Meer concreet bestaat de opdracht uit de volgende 5 onderdelen: 1. De installatie van de lease warme drankenvoorzieningen bij de locaties Gouvernement Maastricht, steunpunt Hulsberg, steunpunt Sittard, Milieumeetdienst Sittard, steunpunt Nederweert en Burgerkracht Limburg Sittard. 2. De lease van 39 warme drankenvoorzieningen, waarvan: o 35 warme drankenvoorzieningen die geschikt zijn voor een kopje bonenkoffie; o 3 warme drankenvoorzieningen die geschikt zijn voor instantkoffie met kannenfunctie; o 1 warme drankenvoorzieningen die zowel een kopje bonenkoffie als instantkoffie voor kannen koffie kan leveren. De warme drankenvoorzieningen moeten verschillende warme dranken kunnen bereiden, zoals hieronder per automaatsoort is aangegeven: o bonenkoffie (35 stuks): koffie, cappuccino, espresso, latte macchiato, chocolademelk en heet water; o instantkoffie met kannenfunctie (3 stuks): koffie en heet water; o instantkoffie met kannenfunctie en bonenkoffie (1 stuks): koffie, cappuccino, espresso, latte macchiato, chocolademelk, heet water en koffie crème. 3. De levering van losse ingrediënten, zoals instant- en bonenkoffie, cacao, melktopping, suikerzakjes, theezakjes, creamer, zoetjes en roerstaafjes. De losse ingrediënten worden geleverd op het adres van logistieke hub van de Provincie Limburg, gevestigd te Kotterweg 12 6222 NR Maastricht. 4. Een servicepakket dat bestaat uit ondersteuning bij tweedelijns storingen, jaarlijks preventief onderhoud op locatie Gouvernement en per kwartaal preventief onderhoud op alle overige locaties voor de warme drankenvoorzieningen. 5. Het eenmalig bij implementatie (vervolgens op afroep indien nodig) geven van trainingen aan de interne operators valt binnen de scope van deze opdracht; zij verzorgen het dagelijkse onderhoud van de automaten. Voor meer details over aantallen en consumpties, wordt verwezen naar BIJLAGE 3. De genoemde aantallen zijn gebaseerd op historische gegevens en dienen ter indicatie; hier kunnen geen rechten aan worden ontleend voor de nieuwe, nog te verlenen opdracht. In het Programma van Eisen, eis 1.1, is per locatie aangegeven waar en hoeveel automaten geplaatst moeten worden. Voor locatie Gouvernement is een plattegrond terug te vinden in BIJLAGE 4. Voor een volledige beschrijving van de opdracht en de bijbehorende voorwaarden en eisen die daaraan worden gesteld, wordt verwezen naar het als BIJLAGE 1 opgenomen Programma van Eisen.
Interne Kennung: T99064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 42933000 Verkaufsautomaten, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten.
579276-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: T99064
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 39310000 Cateringuitrusting, 42933000 Verkoopmachines, 42990000 Diverse machines voor specifieke doeleinden, 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten.