579282-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bewachungsdienste – Achiziţie de servicii de monitorizare/ supraveghere/ intretinere/ mentenanta sisteme supraveghere video, sisteme de alarmare antiefractie si interventie cu echipaj rapid, paza umana si transport valori casierii pentru obiectivele Universitatii din Craiova
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziţie de servicii de monitorizare/ supraveghere/ intretinere/ mentenanta sisteme supraveghere video, sisteme de alarmare antiefractie si interventie cu echipaj rapid, paza umana si transport valori casierii pentru obiectivele Universitatii din Craiova
Beschreibung: Achiziţie de servicii de monitorizare/ supraveghere/ intretinere/ mentenanta sisteme supraveghere video, sisteme de alarmare antiefractie si interventie cu echipaj rapid, paza umana si transport valori casierii pentru obiectivele Universitatii din Craiova conform caiet de sarcini Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. În masura în care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate în termenul prevazut în anuntul de participare, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari trebuie sa fie transmis in a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4553380_2026_PAAPD1590950
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziţie de servicii de monitorizare/ supraveghere/ intretinere/ mentenanta sisteme supraveghere video, sisteme de alarmare antiefractie si interventie cu echipaj rapid, paza umana si transport valori casierii la obiectivele Universitatii din Craiova conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen