579297-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 7 000 000,00 zł z terminem spłaty od 2031 r. do 2038 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 7 000 000,00 zł z terminem spłaty od 2031 r. do 2038 r.
Interne KennungRPI.271.31.2025.JD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 7 000 000,00 zł (słownie siedem milionów złotych) z terminem spłaty od 30 czerwca 2031 r. do 30 listopada 2038 r. na finansowanie planowanego deficytu w kwocie 4 300 000 zł i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań w 2026 roku w kwocie 2 700 000 zł.
Interne KennungRPI.271.18.2026.JD