2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Wmo hulpmiddelen
Beschreibung: Het doel van de aanbestedingsprocedure is om met maximaal twee Inschrijvers een identieke raamovereenkomst te sluiten voor het uitvoeren van het inpassen, selecteren, leveren, onderhouden en repareren van Wmo hulpmiddelen. Bij de raming van de opdrachtwaarde is uitgegaan van de maximale looptijd van de overeenkomst: vier jaar met twee optiejaren (totaal zes jaar). Op basis van een jaarlijkse prijsindexatie van 4% en een volumetoename van 1% is een totale opdrachtwaarde van € 14.668.942 berekend. Aan deze geraamde waarde/omvang van de opdracht kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2278031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wmo hulpmiddelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen de overeenkomst zijn verlengingsopties opgenomen van 2-maal 12 maanden.