2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_poetsen woningen - huurpatrimonium-26/27 (+28/29)_ID3091
Beschreibung: DE WOONBOOG is een sociale woonmaatschappij met ongeveer 5000 huurwoningen binnen haar huurpatrimonium. Het werkingsgebied van WOONBOOG is: Baarle-Hertog, Balen, Beerse, Dessel, Kasterlee, Lille, Mol, Oud Turnhout, Retie, Turnhout en Vosselaar. Bij einde huur beslist DE WOONBOOG soms om, vooraleer de woning opnieuw in verhuur te geven, de woning GRONDIG te laten poetsen. DE WOONBOOG is op korte termijn op zoek naar een externe partner voor het poetsen van individuele leegstaande woningen binnen haar huurpatrimonium, dit tussen einde huur en wederverhuring en volgens inventaris en beschrijving in de technische bepalingen. Dit voor een periode van 2 jaar vast. De opdracht kan 1 keer verlengd worden voor een periode van 2 jaar.
Interne Kennung: PPP0IE-3091/6165/2026-0146
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-0146_1