579360-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauinstallationsarbeiten – Realizacja przebudowy rozdzielnic elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz napowietrzania sali prób
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja przebudowy rozdzielnic elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz napowietrzania sali prób
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1. przebudowę głównych rozdzielnic Teatru – RGI i RGII wraz z infrastrukturą towarzyszącą w branży budowlanej (dostosowanie pomieszczeń do nowych rozdzielnic, wydzielenie pożarowe pomieszczeń) i sanitarnej / wentylacyjnej ( przeniesienie lub zabezpieczenie instalacji sanitarnych – wod.-kan., co, / doprowadzenie wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej) w obiekcie Sceny Głównej Teatru Polskiego we Wrocławiu, 2. realizację instalacji wentylacji w zakresie napowietrzania sceny oraz podscenia jako wspomaganie oddymiania grawitacyjnego w obiekcie Sceny Głównej Teatru Polskiego we Wrocławiu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45111300 Abbauarbeiten, 31213100 Verteilerkästen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzebudowa rozdzielnic elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
BeschreibungPrzebudowę głównych rozdzielnic Teatru – RGI i RGII wraz z infrastrukturą towarzyszącą w branży budowlanej (dostosowanie pomieszczeń do nowych rozdzielnic, wydzielenie pożarowe pomieszczeń) i sanitarnej / wentylacyjnej ( przeniesienie lub zabezpieczenie instalacji sanitarnych – wod.-kan., co, / doprowadzenie wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej) w obiekcie Sceny Głównej Teatru Polskiego we Wrocławiu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45111300 Abbauarbeiten, 31213100 Verteilerkästen
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelNapowietrzanie sali prób
BeschreibungRealizację instalacji wentylacji w zakresie napowietrzania sceny oraz podscenia jako wspomaganie oddymiania grawitacyjnego w obiekcie Sceny Głównej Teatru Polskiego we Wrocławiu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen