2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku ČMI_2026-2030
Beschreibung: Předmětem plnění zadávacího řízení je uzavření smlouvy na pojištění majetku - živelní pojištění, pojištění pro případ odcizení, pojištění elektronických zařízení, pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění profesní odpovědnosti pro ČMI. Cílem smlouvy je stanovení podmínek pojištění pro předpokládaný rozsah majetku a odpovědnosti za škodu. Informace o předpokládaném rozsahu pojišťovaného majetku jsou obsahem přílohy č. 2 - Stanovení nabídkové ceny. Na základě tohoto zadávacího řízení bude uzavřena pojistná smlouva s jedním uchazečem (pojišťovací společností nikoliv makléřem), a to na období 4 let (1. 10. 2026 – 30. 9. 2030). Předmět plnění zadávacího řízení je dále podrobně specifikován v příloze č. 2 až č. 5 této Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Pojištění majetku ČMI_2026-2030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změny závazku dle § 100, odst.1. Zadavatel (Pojistník) může kdykoliv dle svých pojistných potřeb změnit rozsah pojištění, pokud dojde ke změně vlastnických či jiných vztahů či důvodů majících vliv na rozsah pojištění. Zadavatel (Pojistník) si vyhrazuje právo rozšířit rozsah pojištění zejména v případě nově nabytého majetku, obnovy či zvýšení limitů pojistného plnění a nově vzniklých rizik. V případě navýšení (snížení) pojistné částky za navýšený (snížený) rozsah majetku bude sepsán dodatek k původní smlouvě.