2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leiderschapsontwikkeling
Beschreibung: Deze raamovereenkomst wil (potentieel) leidinggevenden ondersteunen bij de ontwikkeling van leiderschap. Leidinggevenden dragen bij aan het welzijn, de duurzaamheid en de groei van organisatie en medewerkers zodat deze kwaliteitsvolle en efficiënte diensten kunnen leveren aan de burger of de klant. Ze vormen een belangrijke hoeksteen voor het team en zijn een facilitator van organisatieveranderingen. In een context waar leren en ontwikkelen een continu proces is, is het van belang (potentieel) leidinggevenden te ondersteunen d.m.v. een divers ontwikkelaanbod, dat zowel via een open aanbod ter beschikking wordt gesteld als inhouse kan georganiseerd worden.
Interne Kennung: 2026/HFB/VOPMB/165142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung, 80532000 Managementausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/VOPMB/165142 - 1
Beschreibung: Ontwikkeling van leiderschap in open aanbod & inhouse replica’s
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/HFB/VOPMB/165142 - 2
Beschreibung: Ontwikkeling van leiderschap inhouse co-creatief op maat
Interne Kennung: 2