2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa krzeseł dla Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzeseł do Sali Kolumnowej Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z montażem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/219/2026/WH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa krzeseł dla Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego
Menge: 148 Stück