579395-2025 - Ergebnis
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: - Centrum Edukacji i Rehabilitacji (CEiR) przy ul. Wyciska 5 w Zabrzu, - Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy (NSSPdP) przy ul. Karczewskiego 10 w Zabrzu - Szkoła Podstawowa8 z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 (SP8) przy ul. Wajdy 7 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 (SP14) przy ul. Gdańskiej 10 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 38 (SPS38) przy ul. Damrota 33 w Zabrzu, - Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 39 (SPS39) przy ul. Wolskiego 10 w Zabrzu, - Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 40 Specjalnej (SPS40) przy ul. Bytomskiej 94 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 41 (SPS41) przy ul. Konopnickiej 3 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 42 (SP42) przy ul. Gagarina 2 w Zabrzu, - Zespół Szkół Specjalnych Nr 42 (ZSS42) przy ul. Sienkiewicza 43 w Zabrzu, - IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja (IV LO) przy ul. Andersa 64 w Zabrzu, - Przedszkole Nr 34 (P34) przy ul. Brysza 7 w Zabrzu, - Przedszkole Nr 48 (P48) przy ul. Kotarbińskiego 16 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa Nr 12 (SP12) przy ul. Sygietyńskiego 6 w Rudzie Śląskiej, - III Liceum Ogólnokształcące (III LO) przy ul. Oświęcimskiej 90 w Rudzie Śląskiej - Szkoła Podstawowa Nr 29 (SP29) przy ul. Kazimierza Lepszego 2 w Katowicach - Zespół Szkół (ZS) przy ul. Dolnej Wsi 74 w Gliwicach - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (SOSW) przy ul. Mikulczyckiej 120 w Ziemięcicach. 2. Dla każdej Trasy Wykonawca zatrudnia co najmniej jednego kierowcę i jednego opiekuna. Zamawiający wymaga, aby kierowca i opiekun, którzy będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadali zdolność do czynności cywilno-prawnych i doświadczenie w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi oraz byli zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Zamawiający dopuszcza wyjątek od ww. zapisu w okolicznościach, gdy Wykonawca prowadzący działalność gospodarczą osobiście będzie świadczył usługę dowozu jako kierowca pojazdu lub opiekun. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung281581-2025
Interne KennungBZP.271.14.2025.EK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0002
Titel1. Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 1
BeschreibungZadanie Nr 1 - Trasy Nr 1a, 1b, 2a, 2b, 3 i 4 - do CEiR
LosLOT-0003
Titel2. Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 2
BeschreibungZadanie Nr 2 – Trasa Nr 1 NSSPdP, Trasa Nr 2 do Szkoły Podstawowej nr 12 i III LO w Rudzie Śląskiej
LosLOT-0004
Titel3. Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 3
BeschreibungZadanie Nr 3 - Trasy Nr 1 i Trasa Nr 2 do SPS40, Trasa Nr 3 do SPS 39, SPS 40 i SP42 i Trasa Nr 4 do SP 29 w Katowicach
LosLOT-0005
Titel4. Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 4
BeschreibungZadanie Nr 4 - Trasa Nr 1 do SPS38, SPS41 i SP 42, Trasa Nr 2 do SPS41, ZSS42, Trasa Nr 3 do SPS 40, SPS 41 i ZSS 42, Trasa 4 do ZS w Gliwicach
LosLOT-0006
Titel5. Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 5
BeschreibungZadanie Nr 5 – Trasa Nr 1 do SP 8, SP 14, SPS 38 i SPS 39, Trasa Nr 2 do SPS 38 i ZSS 42, Trasa Nr 3 do SPS 38, SPS 39, SPS 41 i SP 8
LosLOT-0007
Titel6. Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 6
BeschreibungZadanie Nr 6 - Trasa Nr 1 do SP 8, SP 14, SP 42, SPS 39 i ZSS 42, Trasa Nr 2 do SP 8 i SPS38, Trasa Nr 3 do SP 8 i SPS 39 oraz Trasa Nr 4 do SP 8, SPS 38 i SPS 39
LosLOT-0008
Titel7. Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 7
BeschreibungZadanie Nr 7 – Trasa Nr 1 do SP 42, SPS 38, SPS 39 i SPS 41 Trasa Nr 2 do SP 8, SP 14, SPS 38, SPS 39 i ZSS 42, Trasa Nr 3 do SP 8, SP 42, SPS 38 i Trasa Nr 4 do SP 8, SPS 38 i SPS 39
LosLOT-0009
TitelWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 8
BeschreibungZadanie Nr 8 – Trasa Nr 1 do SPS 40, trasa Nr 2 do SPS 41, Trasa Nr 3 do SPS 41 i Trasa Nr 4 do P 34 i P 48
LosLOT-0010
Titel9. Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania. Zadanie nr 9
BeschreibungZadanie Nr 9 – Trasa Nr 1 do P34 i P48, Trasa Nr 2 do OSP w Ziemięcicach, trasa Nr 3 do SP 8, SP 42, SPS 40 i SPS 41, Trasa Nr 4 IV LO i SPS 39