See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi dostępu sieci komputerowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie do zasobów sieci PIONIER, a poprzez tą sieć do Europejskiej Sieci Naukowej GEANT i do usług realizowanych w tych sieciach dla europejskiego środowiska naukowego oraz do sieci Internet, za pośrednictwem Miejskiej Sieci Komputerowej dla jednostek UJ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi dostępu sieci komputerowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie do zasobów sieci PIONIER, a poprzez tą sieć do Europejskiej Sieci Naukowej GEANT i do usług realizowanych w tych sieciach dla europejskiego środowiska naukowego oraz do sieci Internet, za pośrednictwem Miejskiej Sieci Komputerowej dla jednostek Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załącznika A do niniejszego Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 438921-2026
Interne Kennung: 80.272.156.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64216110 Elektronische Datenaustauschdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste, 32412110 Internet
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi dostępu sieci komputerowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie do zasobów sieci PIONIER, a poprzez tą sieć Zaproszenie do złożenia propozycji negocjacyjnych w postępowaniu na zakup kompleksowej usługi dostępu sieci komputerowej UJ do zasobów PIONIER, a poprzez nią do Europejskiej Sieci Naukowej GEANT.