See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Beschreibung: Pravidelný úklid v prostorech Správy železnic, s.o., a to v prostorech veřejnosti přístupných, veřejnosti nepřístupných, v budovách i exteriérech, a to i s ohledem na provozní potřeby Zadavatele, kdy se předpokládá, že v průběhu plnění Smlouvy může docházet ke změnám požadavků na zajištění Služeb
Interne Kennung: 117790/2026-SŽ-GŘ-O25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - UNL Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Beschreibung: Pravidelný úklid v prostorech Správy železnic, s.o., a to v prostorech veřejnosti přístupných, veřejnosti nepřístupných, v budovách i exteriérech, a to i s ohledem na provozní potřeby Zadavatele, kdy se předpokládá, že v průběhu plnění Smlouvy může docházet ke změnám požadavků na zajištění Služeb.
Interne Kennung: Část 6 - UNL Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - JČ Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 3 - JČ Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0008
Titel: Část 8 - HKR Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 8 - HKR Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 - LIB Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 7 - LIB Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0010
Titel: Část 10 - VYS Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 10 - VYS Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - KV Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 5 - KV Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - PLZ Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 4 - PLZ Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0009
Titel: Část 9 - PAR Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 9 - PAR Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - HMP Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - SČ Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 2 - SČ Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0014
Titel: Část 14 - MS Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 14 - MS Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0013
Titel: Část 13 - ZL Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 13 - ZL Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0012
Titel: Část 12 - OLO Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 12 - OLO Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Los: LOT-0011
Titel: Část 11 - JM Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Interne Kennung: Část 11 - JM Úklid prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung