579415-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Instrumente – Zakup narzędzi chirurgicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup narzędzi chirurgicznych
BeschreibungZakup narzędzi chirurgicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Interne KennungPN-116/26/JS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów Urologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne podstawowe do zabiegów kostnych w obrębie głowy i szyi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów neurochirurgicznych I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów neurochirurgicznych II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów neurochirurgicznych III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów laparotomijnych I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów laparotomijnych II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne do zabiegów ginekologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne dodatkowe I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10
BeschreibungWielorazowe narzędzia chirurgiczne dodatkowe II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Interne KennungCzęść 10