See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, substancji recepturowych, preparatów żywieniowych oraz wyrobów medycznych dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, substancji recepturowych, preparatów żywieniowych oraz wyrobów medycznych dla 105 Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach, w podziale na 20 części
Vorherige Bekanntmachung: 386691-2026
Interne Kennung: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-15/UE/2026/AN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych, objęte częścią nr 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.1 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do wszystkich części w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2 . Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych, objęte częścią nr 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.2 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych, objęte częścią nr 3 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.3 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych, objęte częścią nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.4 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Różne produkty lecznicze i diety żywieniowe do podawania dojelitowego i dożylnego
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych i diety żywieniowej do podawania dojelitowego i dożylnego objęte częścią nr 5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.5 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych objęte częścią nr 6 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.6 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Środki kontrastowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków kontrastowych objęte częścią nr 7 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.7 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych objęte częścią nr 8 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.8 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych objęte częścią nr 9 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.9 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych objęte częścią nr 10 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.10 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych objęte częścią nr 11 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.11 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Diety żywieniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa diet żywieniowych objęte częścią nr 12 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.12 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Diety żywieniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa diet żywieniowych objęte częścią nr 13 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.13 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych objętych częścią nr 14 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.14 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych objętych częścią nr 15 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.15 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Produkty lecznicze, parowniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych objęte częścią nr 16 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.16 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9b do SWZ
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych objęte częścią nr 17 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.17 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych objęte częścią nr 18 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.18 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19.Substancje recepturowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych produktów leczniczych objęte częścią nr 19 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.19 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Zestawy oraz płyny do CVVHD i CVVHDF do aparatu OMNI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów oraz płynów do CVVHD i CVVHDF do aparatu OMNI objęte częścią nr 20 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.20 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 20