579438-2025 - Ergebnis
Polen – Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer – Na zawarcie umowy ramowej na sukcesywne świadczenie usług w zakresie przeprowadzek, eksmisji, opróżniania pomieszczeń a także wywozu odpadów z terenów przynależnych do nieruchomości, w podziale na 2 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNa zawarcie umowy ramowej na sukcesywne świadczenie usług w zakresie przeprowadzek, eksmisji, opróżniania pomieszczeń a także wywozu odpadów z terenów przynależnych do nieruchomości, w podziale na 2 części
BeschreibungCzęść 1: zawarcie umowy ramowej ustalającej zasady i warunki dotyczące realizacji przekazywanych zamówień cząstkowych związanych z sukcesywnym świadczeniem usług w zakresie przeprowadzek, eksmisji, opróżniania pomieszczeń zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową na realizację zamówienia z maksymalnie 5 wykonawcami, spełniającymi warunki udziału w postępowaniu, których oferty nie podlegają odrzuceniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryteriach oceny ofert których sumaryczna wycena jednostkowych usług (suma cen netto za 1 m2) dokonana w formularzu ofertowym nie przekracza 141,50 zł netto, chyba że Zamawiający będzie) mógł przyjąć ofertę z wyższą wyceną (przyjęcie oferty z wyższą wyceną jest uznaniową decyzją Zamawiającego i powoduje umieszczenie wykonawcy w rankingu Wykonawców). Sposób udzielania zamówień został opisany w projekcie umowy. Składniki cenotwórcze zawarte w ofercie Wykonawcy nie mogą ulec zmianie przy rozliczeniu usługi. Zasady stworzenia rankingu wykonawców, zlecania usług, kolejność zlecania i ich ilość opisuje projekt umowy. Szacowany zakres zamówienia: Lp. Rodzaj usługi 1 Wykonanie przeprowadzek i eksmisji - 4 000 m2 2 Wykonanie opróżnienia pomieszczeń - 20 000 m2 Część 2: zawarcie umowy ramowej ustalającej zasady i warunki dotyczące realizacji przekazywanych zamówień cząstkowych związanych z sukcesywnym świadczeniem usług w zakresie wywozu odpadów z terenów przynależnych do nieruchomości tzw. „dzikie wysypiska” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową na realizację zamówienia z maksymalnie 2 wykonawcami, spełniającymi warunki udziału w postępowaniu, których oferty nie podlagają odrzuceniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryterium oceny ofert, których wycena jednostkowych usług (cena netto za 1 kg) dokonana w formularzu ofertowym nie przekracza 5 zł netto, chyba że Zamawiający będzie) mógł przyjąć ofertę z wyższą wyceną (przyjęcie oferty z wyższą wyceną jest uznaniową decyzją Zamawiającego i powoduje umieszczenie wykonawcy w rankingu Wykonawców). Sposób udzielania zamówień został opisany w projekcie umowy. Składniki cenotwórcze zawarte w ofercie Wykonawcy nie mogą ulec zmianie przy rozliczeniu usługi. Zasady stworzenia rankingu wykonawców, zlecania usług, kolejność zlecania i ich ilość opisuje projekt umowy. Szacowany zakres zamówienia: Lp. Rodzaj usługi 1 Wykonanie wywozu odpadów z terenów przynależnych do nieruchomości -50 000 kg
Vorherige Bekanntmachung377678-2025
Interne KennungDZP.26.138.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt 138 ust 4 ustawy pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60180000 Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne świadczenie usług w zakresie przeprowadzek, eksmisji, opróżniania pomieszczeń
Beschreibungzawarcie umowy ramowej ustalającej zasady i warunki dotyczące realizacji przekazywanych zamówień cząstkowych związanych z sukcesywnym świadczeniem usług w zakresie przeprowadzek, eksmisji, opróżniania pomieszczeń zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungCZ.1
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach przedmiotu umowy Zamawiający uprawniony jest do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji polegającego na zlecaniu usług określonych w § 1 umowy, gdy wyniknie to z potrzeb Zamawiającego. Maksymalną wartość prawa opcji i zasady jej udzielania określa projekt umowy.
LosLOT-0002
TitelSukcesywne świadczenie usług w zakresie wywozu odpadów z terenów przynależnych do nieruchomości tzw. „dzikie wysypiska
Beschreibungzawarcie umowy ramowej ustalającej zasady i warunki dotyczące realizacji przekazywanych zamówień cząstkowych związanych z sukcesywnym świadczeniem usług w zakresie wywozu odpadów z terenów przynależnych do nieruchomości tzw. „dzikie wysypiska” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungCZ.2