2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągników dla jednostek PGL LP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciągników dla jednostek organizacyjnych PGL LP. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. 3. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 3 części: Nr części Przedmiot zamówienia Ilość 1 Dostawa ciągników o mocy minimalnej 230 KM z ładowaczami 10 2 Dostawa ciągników o mocy minimalnej 150 KM z ładowaczami 10 3 Dostawa ciągników o mocy minimalnej 100 KM z ładowaczami 5
Interne Kennung: NH.270.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Dostawa ciągników o mocy minimalnej 230 KM z ładowaczami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciągników dla jednostek organizacyjnych PGL LP. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. 3. Dostawa ciągników o mocy minimalnej 230 KM z ładowaczami w ilości 10 szt.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dla części. W ramach realizacji umowy, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu wskazanego w formularzu asortymentowo-cenowym, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała dla Części 1 – 5 sztuk.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Dostawa ciągników o mocy minimalnej 150 KM z ładowaczami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciągników dla jednostek organizacyjnych PGL LP. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. 3. Dostawa ciągników o mocy minimalnej 150 KM z ładowaczami w ilości 10 szt.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dla części. W ramach realizacji umowy, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu wskazanego w formularzu asortymentowo-cenowym, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała dla Części 2 – 5 sztuk.
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Dostawa ciągników o mocy minimalnej 100 KM z ładowaczami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciągników dla jednostek organizacyjnych PGL LP. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy. 3. Dostawa ciągników o mocy minimalnej 100 KM z ładowaczami w ilości 5 szt.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dla części. W ramach realizacji umowy, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu wskazanego w formularzu asortymentowo-cenowym, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała dla Części 3 – 3 sztuki.