2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów na potrzeby OKL PANS w Chełmie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny lotniczej AKI 93 (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów na potrzeby OKL PANS w Chełmie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09131100 Kerosinartige Flugturbinenkraftstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Benzyna lotnicza AKI 93 w ilości 250.000 litrów z dostawą do stacji paliw lotniska w Depułtyczach Królewskich. Benzyna lotnicza AKI 93 zgodna z kartą charakterystyki produktu oraz warunkami technicznymi określonymi przez producenta. Zamawiający przewiduje 25 dostaw paliwa. Wymagany termin realizacji poszczególnych partii dostaw Zamawiający określa na 7 dni od złożenia zapotrzebowania przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby paliwo lotnicze dostarczane było samochodami - cysternami wyposażonymi w pompy przetaczające paliwo oraz przewód instalacji odpowietrzającej z końcówką fi 100 mm do połączenia się z instalacją odpowietrzającą zbiornika. Rozliczenie nastąpi na podstawie dostarczonego Zamawiającemu paliwa. Paliwo ma zostać dostarczone do stacji paliw Zamawiającego, przy użyciu cysterny z pompą. Termin dostawy - do 7 dni od dnia złożenia zamówienia. Termin realizacji umowy: do 31 grudnia 2027 r. lub wcześniej do wykorzystania w całości wartości kwoty wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza możliwość włączenia kosztów dostawy w cenę paliwa. Ceny paliw na fakturze będą odpowiadały cenom bieżącym paliw publikowanym przez dostawcę. Cena za litr paliwa musi zawierać wszystkie koszty.