579464-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa drobnego sprzętu medycznego dla potrzeb USK NR 1 PUM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa drobnego sprzętu medycznego dla potrzeb USK NR 1 PUM
BeschreibungSzczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZP-261-59/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1 –ZGŁĘBNIK DO DŁUGOTRWAŁEGO ŻYWIENIA DOŻOŁĄDKOWEGO
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne KennungPAKIET 1 –ZGŁĘBNIK DO DŁUGOTRWAŁEGO ŻYWIENIA DOŻOŁĄDKOWEGO
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 – KOŁDRA GRZEWCZA
Interne KennungPAKIET 2 – KOŁDRA GRZEWCZA
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3 – IGŁA DOSZPIKOWA BIG
Interne KennungPAKIET 3 – IGŁA DOSZPIKOWA BIG
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4 – WYROBY LAPAROSKOPOWE
Interne KennungPAKIET 4 – WYROBY LAPAROSKOPOWE
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5 – KOŁDERKA GRZEWCZA
Interne KennungPAKIET 5 – KOŁDERKA GRZEWCZA
LosLOT-0006
TitelPAKIET 6 – IGŁA BIOPSYJNA
Interne KennungPAKIET 6 – IGŁA BIOPSYJNA
LosLOT-0007
TitelPAKIET 7 – SIATKI PRZEPUKLINOWE
Interne KennungPAKIET 7 – SIATKI PRZEPUKLINOWE
LosLOT-0008
TitelPAKIET 8 – OSTRZA DO SKALPELI
Interne KennungPAKIET 8 – OSTRZA DO SKALPELI
LosLOT-0009
TitelPAKIET 9 – PRZENOŚNE SYSTEMY INFUZYJNE DO PODAWANIA CYTOSTATYKÓW
Interne KennungPAKIET 9 – PRZENOŚNE SYSTEMY INFUZYJNE DO PODAWANIA CYTOSTATYKÓW
LosLOT-0010
TitelPAKIET 10 – WKŁAD DO STRZYKAWKI OPTISTAR LE
Interne KennungPAKIET 10 – WKŁAD DO STRZYKAWKI OPTISTAR LE
LosLOT-0011
TitelPAKIET 11 –WKŁADY DO STRZYKAWKI AUTOMATYCZNEJ MEDRAD MARK 7
Interne KennungPAKIET 11 –WKŁADY DO STRZYKAWKI AUTOMATYCZNEJ MEDRAD MARK 7
LosLOT-0012
TitelPAKIET 12 – ASORTYMENT DO DRENAŻU JAMY BĘBENKOWEJ
Interne KennungPAKIET 12 – ASORTYMENT DO DRENAŻU JAMY BĘBENKOWEJ
LosLOT-0013
TitelPAKIET 13 – ZESTAWY DO ZBIÓRKI MOCZU
Interne KennungPAKIET 13 – ZESTAWY DO ZBIÓRKI MOCZU
LosLOT-0014
TitelPAKIET 14 – IGŁY DO PORTU NACZYNIOWEGO
Interne KennungPAKIET 14 – IGŁY DO PORTU NACZYNIOWEGO
LosLOT-0015
TitelPAKIET 15 – ZESTAWY INFUZYJNE
Interne KennungPAKIET 15 – ZESTAWY INFUZYJNE
LosLOT-0016
TitelPAKIET 16 – SYSTEM DO ZBIÓRKI STOLCA
Interne KennungPAKIET 16 – SYSTEM DO ZBIÓRKI STOLCA
LosLOT-0017
TitelPAKIET 17 – DREN MEDYCZNY DO SSAKA
Interne KennungPAKIET 17 – DREN MEDYCZNY DO SSAKA
LosLOT-0018
TitelPAKIET 18-RURKI DO ZABIEGÓW LASEROWYCH, TASIEMKA,PRZEDŁUŻACZ-ŁĄCZNIK
Interne KennungPAKIET 18-RURKI DO ZABIEGÓW LASEROWYCH, TASIEMKA,PRZEDŁUŻACZ-ŁĄCZNIK
LosLOT-0019
TitelPAKIET 19 – IGŁA DO BIOPSJI
Interne KennungPAKIET 19 – IGŁA DO BIOPSJI
LosLOT-0020
TitelPAKIET 20 – MASKI ANESTETYCZNE Z DMUCHANYM MANKIETEM
Interne KennungPAKIET 20 – MASKI ANESTETYCZNE Z DMUCHANYM MANKIETEM