2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: "Podniebna siłownia dla każdego - siłownia na powietrzu do dyspozycji uczniów SP nr 9 oraz mieszkańców osiedla „ZAWADA” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jest wyposażenie istniejącego terenu w obiekty małej architektury, urządzenia do ćwiczeń, nawierzchnie terenowe oraz rozbudowa istniejącego monitoringu terenu przy ulicy Józefa Wybickiego 20 w Elblągu, na działkach nr 37/4, obręb 3. Zamówienie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025.
Interne Kennung: DZP.271.94.2025.EG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45111300 Abbauarbeiten, 51121000 Installation von Fitnessgeräten
5. Los
Los: LOT-0001