See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Wsparcie techniczne systemu KSSPW oraz LSS”. Znak postępowania 256/2026.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: 1) Wykonawca będzie udzielał wsparcia na rzecz Zamawiającego w zakresie serwisowania i obsługi SSPW. 2) Wsparcie Wykonawcy przewiduje wykonanie usługi wsparcia obsadą personalną Wykonawcy zlokalizowanych w CSB Drawsko oraz OSPWL Żagań, Orzysz, Wędrzyn i Dęba. 3) Odbiorcami Usług będą następujące Ośrodki Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych (OSPWL) oraz Centrum Szkolenia Bojowego (CSB): Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko (lokalizacja: CSB Drawsko, ul. Główna 1, 78-513 Oleszno); OSPWL Dęba (lokalizacja: OSPWL Dęba, ul. Anieli KRZYWOŃ 1, 39 - 460 Nowa Dęba); OSPWL Orzysz (lokalizacja: OSPWL Orzysz, ul. Kętrzyńskiego 1, 12-230 Bemowo Piskie); OSPWL Żagań (lokalizacja: OSPWL Żagań, Dobre n/Kwisą, 67/320 Małomice); OSPWL Wędrzyn (OSPWL Wędrzyn, 69-211 Wędrzyn). 4) Pozostałe szczegółowe zapisy dotyczące realizacji usługi zawarto w przesłanych dokumentach: – opisie przedmiotu zamówienia; – projekcie umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wsparcie techniczne systemu KSSPW oraz LSS. Znak postępowania 256/2026.