See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa filtrująco-dozujących dystrybutorów wody podłączonych do ciągów wodnych oraz dostawa papierowych kubków jednorazowych, na potrzeby Narodowego Instytutu Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: Dzierżawa filtrująco-dozujących dystrybutorów wody podłączonych do ciągów wodnych oraz dostawa papierowych kubków jednorazowych, na potrzeby Narodowego Instytutu Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowego Instytutu Badawczego
Vorherige Bekanntmachung: 394264-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Dzierżawa dystrybutorów wody
Beschreibung: Dzierżawa dystrybutorów wody
Interne Kennung: ZP.053.2025 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 41100000 Rohwasser