See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chleba, bułek, pieczywa maślanego, ciasta, ciastek, drożdżówek, pączków i rogalików do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz do Wydziału Administracyjno-Gospodarczego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia była dostawa chleba, bułek, pieczywa maślanego, ciasta, ciastek, drożdżówek, pączków i rogalików do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz do Wydziału Administracyjno – Gospodarczego CSP w Sułkowicach. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: 1) część I – CHLEB, BUŁKI, PIECZYWO MAŚLANE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – CIASTA, CIASTKA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – CHLEB, BUŁKI, PIECZYWO MAŚLANE, CIASTA, CIASTKA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI, ROGALIKI – dostawa do Wydziału Administracyjno–Gospodarczego CSP w Sułkowicach. Zamawiający zastrzegł prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu przyznane. Zamawiający zastrzegł, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych.
Vorherige Bekanntmachung: 642918-2023
Interne Kennung: 25/23/WŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CHLEB, BUŁKI, PIECZYWO MAŚLANE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: CHLEB, BUŁKI, PIECZYWO MAŚLANE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: sukcesywnie partiami od dnia 02 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 02 stycznia 2024 r. 1. Chleb mieszany pszenno-żytni, chleb razowy, chleb z ziarnem soi, chleb z ziarnem słonecznika: dobrze wyrośnięty, dobrze wypieczony, świeży, niekruszący się, z nieodstającą skórką, dający się dobrze kroić krajalnicą do pieczywa wyposażoną w noże o ostrzach w kształcie cienkiej piłki, o właściwym smaku i zapachu, bochenki owalne lub prostokątne o wadze od 0,70 kg do 1 kg. 2. Bułka pszenna wrocławska (paryska): dobrze wyrośnięta, dobrze wypieczona, świeża, niekrusząca się, o właściwym smaku i zapachu, z nieodstającą skórką. 3. Bułeczka pszenna kajzerka, grahamka, bułeczka wieloziarnista: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, chrupiące, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu, z nieodstającą skórką. Asortyment wymieniony w punktach 1-3 dostarczany do siedziby Zamawiającego od poniedziałku do soboty w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. 4. Rogaliki lub bułeczki maślane: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. Dostarczane do siedziby Zamawiającego 4-5 razy w tygodniu w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. Asortyment wymieniony w punktach 1-4 dostarczany w czystych plastikowych pojemnikach dopuszczonych do kontaktu z żywnością spełniających wymogi sanitarno-higieniczne. 5. Bułka tarta – pszenna. Dostarczana do siedziby Zamawiającego sukcesywnie partiami, 2 - 3 razy w miesiącu, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem na 3 dni przed planowaną dostawą. Bułka tarta dostarczana w workach papierowych o wadze netto od 10 kg do 30 kg. Każdy worek musiał posiadać etykietę z sugerowaną datą przydatności do spożycia ustaloną przez producenta. 6. Zamawiający zastrzegł w wyjątkowych sytuacjach możliwość realizacji przedmiotu umowy w dniu ustawowo wolnym od pracy. 7. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy - 151 560,00 zł brutto. 8. Zamawiający zastrzegł prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 9. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu przyznane.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15811100 Brot, 15811400 Fladen
Los: LOT-0002
Titel: CIASTA, CIASTKA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: CIASTA, CIASTKA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: sukcesywnie partiami od dnia 02 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 02 stycznia 2024 r. 1. Ciasta: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, dające się dobrze kroić nożem, o właściwym smaku i zapachu. 2. Ciastka: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. Asortyment wymieniony w punktach 1-2 dostarczany do siedziby Zamawiającego sukcesywnie partiami przeciętnie 4-5 razy w tygodniu w godzinach od 10.00 do 11.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. 3. Drożdżówki: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. Dostarczane do siedziby Zamawiającego 2 razy w tygodniu w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. 4. Pączki: nadziewane marmoladą, lukrowane, świeże, o właściwym smaku i zapachu. Dostarczane do siedziby Zamawiającego sukcesywnie, nie częściej niż 4 razy w miesiącu w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. Wyżej wymieniony asortyment dostarczany w czystych plastikowych pojemnikach dopuszczonych do kontaktu z żywnością spełniających wymogi sanitarno-higieniczne. 5. Zamawiający zastrzega w wyjątkowych sytuacjach możliwość realizacji przedmiotu umowy w dniu ustawowo wolnym od pracy. 6. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy - 308 820,00 zł brutto. 7. Zamawiający zastrzegł prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 8. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu przyznane.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren, 15812200 Kuchen
Los: LOT-0003
Titel: CHLEB, BUŁKI, PIECZYWO MAŚLANE, CIASTA, CIASTKA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI, ROGALIKI – dostawa do Wydziału Administracyjno–Gospodarczego CSP w Sułkowicach
Beschreibung: CHLEB, BUŁKI, PIECZYWO MAŚLANE, CIASTA, CIASTKA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI, ROGALIKI – dostawa do Wydziału Administracyjno-Gospodarczego w Sułkowicach. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: sukcesywnie partiami od dnia 02 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 02 stycznia 2024 r. 1. Chleb mieszany pszenno-żytni, chleb razowy żytni, chleb z ziarnem słonecznika: dobrze wyrośnięty, dobrze wypieczony, świeży, niekruszący się, z nieodstającą skórką, dający się dobrze kroić krajalnicą do pieczywa wyposażoną w noże o ostrzach w kształcie cienkiej piłki, o właściwym smaku i zapachu, bochenki owalne lub prostokątne o wadze od 0,40 kg do 1 kg. Wymieniony asortyment dostarczany do siedziby Zamawiającego od poniedziałku do soboty w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. 2. Bułka pszenna wrocławska (paryska): dobrze wyrośnięta, dobrze wypieczona, świeża, niekrusząca się, właściwym smaku i zapachu, z nieodstającą skórką. 3. Bułeczka pszenna kajzerka, grahamka, wieloziarnista: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, chrupiące, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu, z nieodstającą skórką. Asortyment wymieniony w punktach 2–3 dostarczany sukcesywnie partiami do siedziby Zamawiającego w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. 4. Rogaliki lub bułeczki maślane: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. Rogaliki lub bułeczki maślane dostarczane sukcesywnie partiami do siedziby Zamawiającego w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. 5. Bułka tarta pszenna. Dostarczana do siedziby Zamawiającego sukcesywnie partiami, według potrzeb zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem na 3 dni przed planowaną dostawą. Bułka tarta dostarczana w torebkach papierowych o wadze netto od 0,50 kg do 1 kg. Każda torebka musi posiadać etykietę z sugerowaną datą przydatności do spożycia ustaloną przez producenta. 6. Ciasta: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, dające się dobrze kroić nożem, o właściwym smaku i zapachu. 7. Ciastka: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. Ciasta i ciastka dostarczane sukcesywnie partiami do siedziby Zamawiającego w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. 8. Drożdżówki: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. 9. Pączki: nadziewane marmoladą, lukrowane, świeże, o właściwym smaku i zapachu. 10. Rogaliki: świeże, o właściwym smaku i zapachu. Drożdżówki, pączki, rogaliki dostarczane sukcesywnie partiami do siedziby Zamawiającego w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy za pomocą telefaksu lub e-mailem dnia poprzedniego. Wyżej wymieniony asortyment dostarczany w czystych plastikowych pojemnikach dopuszczonych do kontaktu z żywnością spełniających wymogi sanitarno-higieniczne. Zamawiający zastrzegł w wyjątkowych sytuacjach możliwość realizacji przedmiotu umowy w dniu ustawowo wolnym od pracy. 11. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzegł możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy - 70 793,00 zł brutto. 12. Zamawiający zastrzegł prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 13. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu przyznane.
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot, 15811200 Brötchen, 15811400 Fladen, 15812100 Konditorwaren, 15812200 Kuchen