See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i przedłużenie subskrypcji usług serwisowych dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Veeam Availability Suite oraz rozbudowa systemu o możliwość ochrony danych w chmurze obliczeniowej Microsoft
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i przedłużenie subskrypcji usług serwisowych dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Veeam Availability Suite oraz rozbudowa systemu o możliwość ochrony danych w chmurze obliczeniowej Microsoft. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 586715-2024
Interne Kennung: KZGW/KI/158/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i przedłużenie subskrypcji usług serwisowych dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Veeam Availability Suite oraz rozbudowa systemu o możliwość ochrony danych w chmurze obliczeniowej Microsoft. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Termin realizacji zamówienia wynosi 36 miesięcy od dnia dostarczenia i prawidłowego powiązania subskrypcji na urządzeniach Zamawiającego. W terminie do 3 dni roboczych od daty zawarcia Umowy, Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia subskrypcji wsparcia technicznego oraz zapewnienia poprawnego powiązania systemu na wskazanych przez Zamawiającego urządzeniach.