579500-2026 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Świadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu Usługa Zdalnej Edukacji Resortu Finansów Atena 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu Usługa Zdalnej Edukacji Resortu Finansów Atena 3
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu Usługa Zdalnej Edukacji Resortu Finansów Atena 3, przy czym: 1) zakres zamówienia podstawowego obejmuje: a) wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego modyfikacji Systemu obejmujących swym zakresem zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu w liczbie nieprzekraczającej 400 Osobodni, albo przez okres 48 miesięcy, w zależności które z wyżej wymienionych zdarzeń nastąpi jako pierwsze zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ, w tym przeprowadzenie Przeszkoleń w wymiarze do 128 Godzin dydaktycznych zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ oraz Załączniku nr 7 do OPZ, dalej jako: Rozwój na Zgłoszenie; b) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 5 OPZ, dalej jako: Utrzymanie Systemu. 2) zakres zamówienia z opcji obejmuje: a) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 400 Osobodni albo przez okres nie dłuższy niż do dnia zakończenia świadczenia Usługi Utrzymania Systemu w ramach opcji, w zależności które z wyżej wymienionych zdarzeń nastąpi jako pierwsze, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ w tym przeprowadzenie Przeszkoleń w wymiarze do 50 Godzin dydaktycznych zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ oraz Załączniku nr 7 do OPZ; b) świadczenie Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 5 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung178085-2026
Interne KennungPN/28/26/INHB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72300000 Datendienste, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu Usługa Zdalnej Edukacji Resortu Finansów Atena 3, przy czym: 1) zakres zamówienia podstawowego obejmuje: a) wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego modyfikacji Systemu obejmujących swym zakresem zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu w liczbie nieprzekraczającej 400 Osobodni, albo przez okres 48 miesięcy, w zależności które z wyżej wymienionych zdarzeń nastąpi jako pierwsze zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ, w tym przeprowadzenie Przeszkoleń w wymiarze do 128 Godzin dydaktycznych zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ oraz Załączniku nr 7 do OPZ, dalej jako: Rozwój na Zgłoszenie; b) świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 5 OPZ, dalej jako: Utrzymanie Systemu. 2) zakres zamówienia z opcji obejmuje: a) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 400 Osobodni albo przez okres nie dłuższy niż do dnia zakończenia świadczenia Usługi Utrzymania Systemu w ramach opcji, w zależności które z wyżej wymienionych zdarzeń nastąpi jako pierwsze, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ w tym przeprowadzenie Przeszkoleń w wymiarze do 50 Godzin dydaktycznych zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ oraz Załączniku nr 7 do OPZ; b) świadczenie Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 5 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72300000 Datendienste, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje prawo opcji. 2. Zakres zamówienia z opcji obejmuje: a) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 400 Osobodni albo przez okres nie dłuższy niż do dnia zakończenia świadczenia Usługi Utrzymania Systemu w ramach opcji, w zależności które z wyżej wymienionych zdarzeń nastąpi jako pierwsze, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ w tym przeprowadzenie Przeszkoleń w wymiarze do 50 Godzin dydaktycznych zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ oraz Załączniku nr 7 do OPZ; b) świadczenie Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 5 OPZ.