579506-2026 - Ergebnis
Finnland – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Tampereen korkeakoulusäätiö sr - IT-konsultointi 2023-2028 (DPS) - Hyperautomaation kehityskumppani
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tampereen korkeakoulusäätiö sr - IT-konsultointi 2023-2028 (DPS) - Hyperautomaation kehityskumppani
Beschreibung: Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne hyperautomaation kehityskumppanuudesta tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinnan kohde ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä. Sopimuskausi on kestoltaan kaksi (2) vuotta. Tavoite sopimuskauden alkamiselle on 1.9.2026. Hankintayksikkö varaa mahdollisuuden käyttää hankinnassa kahden (2) vuoden mittaisen optiokauden.
Interne Kennung: TAU/1014/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Katso osallistumispyynnön liitteenä 2 oleva "Dynaamisen hankintajärjestelmän toimintamalli".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000