579517-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Nový pavilon a tělocvična ZŠ Mukařov – projektové práce a související inženýrská činnost vč. autorského dozoru
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNový pavilon a tělocvična ZŠ Mukařov – projektové práce a související inženýrská činnost vč. autorského dozoru
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou projektové práce a související inženýrská činnost pro nový pavilon a tělocvičnu ZŠ Mukařov. Přesné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky je uvedeno v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Smlouvě o dílo na zhotovení 2 projektových dokumentací na stavby „Nový pavilon ZŠ Mukařov“ a „Tělocvična ZŠ Mukařov“ (dále jen „SoD“) a příloze č. 2 zadávací dokumentace - Smlouvě o poskytování služeb autorského dozoru projektanta při realizaci staveb „Nový pavilon ZŠ Mukařov“ a „Tělocvična ZŠ Mukařov“ (dále jen „SoP“).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung.