579550-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Datenverarbeitung – Programové vybavení – nákup DDNM (komerční SW) – 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProgramové vybavení – nákup DDNM (komerční SW) – 2026
Beschreibungnákup komerčních licencí a služeb
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensviz. zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0006
TitelČást 6 - Služba CAD s podporou na 3 roky
BeschreibungPoskytnutí sw služby, a to služby CAD s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennungčást 6
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná se o ustanovení odst. 7.13 a 7.14.
LosLOT-0004
TitelČást 4 - Subskripce SW s podporou na 1 rok
BeschreibungPoskytnutí SW služby, a to subskripce s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennungčást 4
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná o ustanovení odst. 7.13 a 7.14.
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Obnova trvalé licence s podporou na 1 rok
BeschreibungPoskytnutí SW služby, a to obnova trvalé licence s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Trvalé licence s podporou na 1 rok
BeschreibungPořízení SW, a to trvalé licence s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne KennungČást 1
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48322000 Grafiksoftwarepaket, 48770000 Softwarepaket mit allgemeinen, Komprimierungs- und Druckdienstprogrammen, 48610000 Datenbanksysteme, 48740000 Übersetzungssoftwarepaket, 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket, 48810000 Informationssysteme, 48620000 Betriebssysteme, 48521000 Softwarepaket für die Musik- und Tonbearbeitung, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná se o ustanovení odst. 5.9 a 5.10.
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Trvalé licence s podporou na 3 roky
BeschreibungPořízení sw, a to trvalé licence s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennungčást 2
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
LosLOT-0005
TitelČást 5 - Subskripce SW s podporou na 2 roky
BeschreibungPoskytnutí sw služby, a to subskripce SW s podporou na 2 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennungčást 5
LosLOT-0009
TitelČást 9 - Subskripce SW Veeam
BeschreibungPoskytnutí SW služby, a to subskripce SW Veeam viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennungčást 9
LosLOT-0007
TitelČást 7 - Subskripce SW pro vývoj s podporou na 3 roky
BeschreibungPoskytnutí služby, a to subskripce SW pro vývoj s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennungčást 7
LosLOT-0008
TitelČást 8 - SW Red Hat (služba na 1 rok)
Interne Kennungčást 8