579567-2025 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Wsparcie techniczne systemu Multimedialnej Radiowej Bazy Danych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWsparcie techniczne systemu Multimedialnej Radiowej Bazy Danych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia technicznego systemu Multimedialnej Radiowej Bazy Danych, dalej System, który jest zintegrowanym oprogramowaniem informatycznym zainstalowanym w Polskim Radiu S.A. w likwidacji do zarządzania zasobami archiwalnymi, obejmującym oprogramowanie d’accord.archive.center d’accord.gateway 4.0 (oraz wersje wyższe) i Mediathek 4.1 (oraz wersje wyższe). 2. Zamawiający informuje, iż właścicielem praw i kodów źródłowych do oprogramowania d’accord.archive.center d’accord.gateway oraz Mediathek 4.1 jest firma d'accord broadcasting solutions GmbH z siedzibą w Norderstedt, ul. Heidbergstr 100, 22846 Norderstedt, Germany. Zamawiający nie posiada praw, ani kodów źródłowych do tego systemu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z warunkami zamówienia określonymi w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungPRSA-BZP.27.25.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, bowiem obecna umowa na wsparcie ekspirowała 25.05.2025 r., a brak aktualnego wsparcia serwisowego może powodować problemy z ewentualnymi naprawami systemu– w przypadku jego awarii. Zamawiający zdaje sobie sprawę, że nawet skrócony termin składania ofert nie zapewni kontynuacji świadczenia usług wsparcia bez zaistnienia przerwy. Jednak przerwa ta, będzie trwała dużo krócej niż w przypadku, kiedy termin składania ofert nie zostałby skrócony.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia technicznego systemu Multimedialnej Radiowej Bazy Danych, dalej System, który jest zintegrowanym oprogramowaniem informatycznym zainstalowanym w Polskim Radiu S.A. w likwidacji do zarządzania zasobami archiwalnymi, obejmującym oprogramowanie d’accord.archive.center d’accord.gateway 4.0 (oraz wersje wyższe) i Mediathek 4.1 (oraz wersje wyższe). 2. Zamawiający informuje, iż właścicielem praw i kodów źródłowych do oprogramowania d’accord.archive.center d’accord.gateway oraz Mediathek 4.1 jest firma d'accord broadcasting solutions GmbH z siedzibą w Norderstedt, ul. Heidbergstr 100, 22846 Norderstedt, Germany. Zamawiający nie posiada praw, ani kodów źródłowych do tego systemu.