57957-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Maschinen – RÁMCOVÁ DOHODA – MONTÁŽNÍ PRÁCE STROJNÍ A ČIŠTĚNÍ DŮLNÍCH STROJŮ A MECHANIZACE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRÁMCOVÁ DOHODA – MONTÁŽNÍ PRÁCE STROJNÍ A ČIŠTĚNÍ DŮLNÍCH STROJŮ A MECHANIZACE
BeschreibungVeřejná zakázka s názvem „RÁMCOVÁ DOHODA - MONTÁŽNÍ PRÁCE STROJNÍ A ČIŠTĚNÍ DŮLNÍCH STROJŮ A MECHANIZACE‟ rozdělena na tři (3) samostatné Části: Část 1 Veřejné zakázky „RÁMCOVÁ DOHODA - MONTÁŽNÍ PRÁCE STROJNÍ - BĚŽNÉ ODBORNÉ ČINNOSTI“ Část 2 Veřejné zakázky „RÁMCOVÁ DOHODA - MONTÁŽNÍ PRÁCE STROJNÍ - KVALIFIKOVANÉ ČINNOSTI“ Část 3 Veřejné zakázky „RÁMCOVÁ DOHODA - ČIŠTĚNÍ DŮLNÍCH STROJŮ A POMOCNÉ MECHANIZACE‟.
Interne KennungN006/23/V00026882
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1 - RÁMCOVÁ DOHODA - MONTÁŽNÍ PRÁCE STROJNÍ - BĚŽNÉ ODBORNÉ ČINNOSTI
BeschreibungZajištění požadovaného objemu příslušných výkonů, spočívající v provádění montážních prací strojních zejména níže specifikovaných běžných odborných činností: a) Svařování a opravy: housenicových článků, zábradlí, okopových plechů, štítů přesypů, středních dílů pasových dopravníků, vratných stanic, kabelových vozů, násypek, pochůzných lávek. b) Navařování korečků. c) Výměny: housenicových článků, válečků, malých kladek, girlandových a pomocných lan, otěrových lišt štítů, válců malých průměrů, korečků, roštů, plent.
Interne KennungN006/23/V00026882/001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy/Rámcové dohody, konkrétně: - změna ceny, - změna dodavatele v průběhu plnění, - změna poddodavatele, blíže specifikováno v Rámcové dohodě a v zadávací dokumentaci.
LosLOT-0002
Titelčást 2 - RÁMCOVÁ DOHODA - MONTÁŽNÍ PRÁCE STROJNÍ - KVALIFIKOVANÉ ČINNOSTI
BeschreibungZajištění požadovaného objemu příslušných výkonů, spočívající v provádění montážních prací strojních zejména níže specifikovaných kvalifikovaných činností: a) Svařování a opravy na nosné ocelové konstrukci, b) Výměny důležitých částí důlních strojů např: koleso, kulová dráha, lanové kladky, nosná lana, převodová skříň kolesa, pohony pasů, převodové skříně a poháněcí bubny, hydraulických válců kráčení, drtičových hřídelí, vahadel, pojezdových kladek, ložisek přímo na zařízení, kabina řidiče velkostroje. c) Rektifikace výložníků.
Interne KennungN006/23/V00026882/002