2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 8 szt. pojazdów do ewakuacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 szt. pojazdów do ewakuacji. Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania: 1. Zadanie A – Dostawa 3 szt. mikrobusów do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji. 2. Zadanie B – Dostawa 3 szt. pojazdów kwatermistrzowskich lekkich. 3. Zadanie C – Dostawa 2 szt. pojazdów typu pickup Zadanie A: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Świadectwo zgodności dla podwozia należy przedstawić najpóźniej w trackie odbioru techniczno-jakościowego. Kolorystyka i oznaczenia pojazdu: czerwony (RAL 3000 lub zbliżony), biały lub srebrny, powłoka lakiernicza fabryczna, (dopuszczalna okleina z tworzyw sztucznych odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV). Skrzynia biegów: manualna lub automatyczna. Zadanie B: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i Straży Pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594). Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Świadectwo zgodności dla podwozia należy przedstawić najpóźniej w trackie odbioru techniczno-jakościowego. Rok produkcji min 2024 pojazd fabrycznie nowy. Kolorystyka i oznaczenia pojazdu: czerwony (RAL 3000 lub zbliżony), biały lub srebrny, powłoka lakiernicza fabryczna, (dopuszczalna okleina z tworzyw sztucznych odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV). Skrzynia biegów: manualna lub automatyczna. Zadanie C: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i Straży Pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594). Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Świadectwo zgodności dla podwozia należy przedstawić n
Interne Kennung: WZP.2370.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 3 szt. mikrobusów do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji
Beschreibung: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Świadectwo zgodności dla podwozia należy przedstawić najpóźniej w trackie odbioru techniczno-jakościowego. Kolorystyka i oznaczenia pojazdu: czerwony (RAL 3000 lub zbliżony), biały lub srebrny, powłoka lakiernicza fabryczna, (dopuszczalna okleina z tworzyw sztucznych odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV). Skrzynia biegów: manualna lub automatyczna.
Interne Kennung: WZP.2370.34.2025 - zadanie A
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 3 szt. pojazdów kwatermistrzowskich lekkich.
Beschreibung: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i Straży Pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594). Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Świadectwo zgodności dla podwozia należy przedstawić najpóźniej w trackie odbioru techniczno-jakościowego. Rok produkcji min 2024 pojazd fabrycznie nowy. Kolorystyka i oznaczenia pojazdu: czerwony (RAL 3000 lub zbliżony), biały lub srebrny, powłoka lakiernicza fabryczna, (dopuszczalna okleina z tworzyw sztucznych odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV). Skrzynia biegów: manualna lub automatyczna.
Interne Kennung: WZP.2370.34.2025 - zadanie B
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 2 szt. pojazdów typu pickup.
Beschreibung: Pojazd oraz jego wyposażenie musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143 poz. 1002, z późn. zm.). Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (t.j. Dz. U. z 2024 r poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd powinien posiadać dokumentację niezbędną do zarejestrowania pojazdu w dniu odbioru faktycznego. Pojazd musi spełniać Rozporządzenie Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i Straży Pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594). Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku, gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Świadectwo zgodności dla podwozia należy przedstawić najpóźniej w trackie odbioru techniczno-jakościowego. Kolorystyka pojazdu- kolor nadwozia czerwony lub biały lub srebrny. Skrzynia biegów automatyczna. Pojemność zbiornika paliwa min. 70
Interne Kennung: WZP.2370.34.2025 - zadanie C